Publications Office of the EU
LV-Ryga: Sveikatos draudimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

LV-Ryga: Sveikatos draudimo paslaugos

  • Paskelbta
    09/06/2012
  • Galutinis terminas
    23/07/2012
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    23/07/2012
  • Skirta
    28/08/2012
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Lauku atbalsta dienests
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: LV00 Latvija
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66510000 Draudimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
115,624.00 LVL
Pasiūlymo referencinis numeris
LAD 2012/9
Aprašymas

Veselības apdrošināšanas pakalpojums Lauku atbalsta dienesta darbiniekiem.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
23/07/2012 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
115,624.00 LVL
Sutarties sudarymas
Vietovė: Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle
Pašto adresas: Vienības gatve 87h
Vietovė: Rīga
Pašto kodas: 1004
Šalis: LVA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.