Publications Office of the EU
Atviras konkursas dėl trejų metų sutarties dėl integruotos sistemos pagalbos ir pagalbos tarnybos, susijusios su ATER provincijos IT infrastruktūra, vykdymo sudarymo - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Atviras konkursas dėl trejų metų sutarties dėl integruotos sistemos pagalbos ir pagalbos tarnybos, susijusios su ATER provincijos IT infrastruktūra, vykdymo sudarymo

  • Paskelbta
    04/08/2025
  • Galutinis terminas
    15/09/2025
  • Skirta
    18/03/2026
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
A.T.E.R. - Provincia di Roma
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITI43 Roma
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72253100 Pagalbos vartotojui paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
360,278.93 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
359,660.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Atviras konkursas siekiant sudaryti trejų metų sutartį dėl Romos provincijos ATER IT infrastruktūros integruotos sistemos pagalbos ir pagalbos tarnybos, įskaitant naudojamų sistemų pagalbinės aparatinės įrangos tiekimą, vykdymo

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://stella.regione.lazio.it/portale
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://stella.regione.lazio.it/portale
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Offerta economicamente più vantaggiosa
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
360,278.93 EUR
Galutinė sutarties vertė
359,660.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: MARE ENGINEERING GROUP SPA
Pašto adresas:
Vietovė: Pomigliano d'Arco
Pašto kodas: 80038
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.