Publications Office of the EU
MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

  • Skirta
    11/06/2025
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ACTV S.p.A.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITH35 Venezia
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50241000 Laivų remonto ir priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
886,807.56 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Relazione tecnico-organizzativa
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 38
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Offerta economica
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 30
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Estensione durata della garanzia nave
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 16
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Possesso di un 'officina attrezzata per lavorazioni meccaniche
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 4
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Possesso di certificazioni ISO
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 9
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Disponibilità di un magazzino coperto
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 2
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Possesso della certificazione inerente alla parità di genere
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 1
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
886,807.56 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: ADRIATIC SHIPYARD S.R.L.
Pašto adresas:
Vietovė: CHIOGGIA (VE)
Pašto kodas: 30015
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.