Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Kaufbeuren: Ugniagesių automobiliai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Kaufbeuren: Ugniagesių automobiliai

  • Paskelbta
    12/09/2019
  • Galutinis terminas
    05/11/2019
  • Skirta
    17/02/2020
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Kaufbeuren
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE272 Kaufbeuren, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE272 Kaufbeuren, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34144210 Ugniagesių automobiliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
369,747.90 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
323,784.98 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
2017BGA001_1
Aprašymas

Beschaffung Feuerwehr Kaufbeuren. Beschaffung eines Löschfahrzeugs LF 10.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Stadt Kaufbeuren
Pašto adresas: Kaiser-Max-Straße 1
Vietovė: Kaufbeuren
NUTS kodas: DE272
Pašto kodas: 87600
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: https://my.vergabe.bayern.de
Elektroniniu būdu naudojant:
https://my.vergabe.bayern.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.