Publications Office of the EU
Prancūzija-Lilis: Popierius spausdintuvams - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Lilis: Popierius spausdintuvams

  • Paskelbta
    24/06/2022
  • Galutinis terminas
    18/07/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    18/07/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ville de Lille
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRE11 Nord
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRE11 Nord
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30197630 Popierius spausdintuvams
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
210,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
2022AC038DCP
Aprašymas

il s'agit d'un accord-cadre à bons de commande sans montant minimum et un montant maximum de 210 000 euro(s) HT pour l'ensemble des lots afin de pourvoir, dans le cadre d'un MAPA transitoire, au besoin de la Ville de Lille et ses communes associées en matière de papier reprographie et enveloppes imprimées et non imprimées

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_Dsh7-V-1wK
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
18/07/2022 15:00
Pirkėjai
centre communal d''action sociale de Hellemmes
centre Communal d''action Sociale de Lille
centre communal d''action sociale de Lomme
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.