Publications Office of the EU
Ispanija-Torremolinos: Reklamos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Torremolinos: Reklamos paslaugos

  • Paskelbta
    14/05/2020
  • Atšaukta
    25/05/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    17/06/2020
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Concejalía Delegada en Materia de Contratación del Ayuntamiento de Torremolinos
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES617 Málaga
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES617 Málaga
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79341000 Reklamos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
763,200.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
13/2020
Aprašymas

Servicios de Agencia de Medios de Comunicación para la planificación, mediación, inserción y seguimiento de la difusión de la publicidad institucional del Ayuntamiento de Torremolinos.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Concejalía Delegada en Materia de Contratación del Ayuntamiento de Torremolinos
Nacionalinis registracijos numeris: P2910300I
Pašto adresas: Plaza Blas Infante, 1
Vietovė: Torremolinos
NUTS kodas: ES617
Pašto kodas: 29620
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Concejalía Delegada en Materia de Contratación del Ayuntamiento de Torremolinos
Pagrindinis adresas: http://www.torremolinos.es
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
17/06/2020 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
763,200.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.