Publications Office of the EU
F-Lijonas: Kelių priežiūros darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Lijonas: Kelių priežiūros darbai

  • Paskelbta
    04/09/2012
  • Galutinis terminas
    15/10/2012
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/10/2012
  • Skirta
    21/12/2012
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Communauté urbaine de Lyon
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRK26 Rhône
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45233141 Kelių priežiūros darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
97,600,000.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
7
Pasiūlymo referencinis numeris
2012-DV-VT-05
Aprašymas

Les travaux comprennent notamment le terrassement nécessaire et la mise en oeuvre de la couche de fondation et du revêtement définitif des tranchées.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Communauté urbaine de Lyon
Pašto adresas: hôtel de communauté niveau 5 - pile orange, 20 rue du Lac, BP 3103
Vietovė: Lyon Cedex 03
Pašto kodas: 69399
Šalis: FRA
Asmuo ryšiams: direction des affaires juridiques et de la commande publique
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/10/2012 08:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.