Publications Office of the EU
Čekija-Brno: Rentgeno prietaisai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Brno: Rentgeno prietaisai

  • Pranešta
    06/09/2013
  • Paskelbta
    06/06/2014
  • Galutinis terminas
    05/09/2014
  • Skirta
    12/01/2015
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33111000 Rentgeno prietaisai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
7,894,737.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
513
Aprašymas

Tento digitální skiagrafický systém musí zajišťovat vynikající kvalitu snímků, manipulaci se snímky, záznam dávky a údržbu systému. Systém musí být jednoduše ovladatelný a spolehlivý a současně poskytovat skiagrafické snímky vysoké kvality v digitální podobě. Systém musí obsahovat pevný elevační stůl, 2 digitální detektory zachycující rtg snímky v digitální formě pro celý rozsah požadovaných vyšetření (pacient stojící, sedící i ležící na stole), rtg generátor, stropní závěs s rentgenkou, DAP metr, prohlížení snímků v ovladovně, jejich základní úpravu a DICOM protokol.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
7,894,737.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Foma Medical, spol. s r.o.
Pašto adresas: Jana Krušinky 1604
Vietovė: Hradec Králové
Pašto kodas: 500 02
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.