Publications Office of the EU
Rumunija-Brașov: Energijos skaitikliai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Rumunija-Brașov: Energijos skaitikliai

  • Paskelbta
    10/07/2019
  • Galutinis terminas
    19/08/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    19/08/2019
  • Skirta
    21/01/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Societatea de Distribuție a Energiei Electrice Transilvania Sud S.A.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: RO122 Braşov
Pirkėjo vieta
NUTS code: RO122 Braşov
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38551000 Energijos skaitikliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
10,250,000.00 RON
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
50,369,580.00 RON
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
4
Pasiūlymo referencinis numeris
RO14493260 Cap B2 poz 30 SD-TR SUD 2019
Aprašymas

Achizitie de contoare de energie electrica.
— Lot 1 – Contor static monofazat de energie electrica activa, fara ceas: cantitate minima: 65 000,00 buc.-cantitate maxima: 130 000,00 buc.;
— Lot 2 – Contor static monofazat de energie electrică activă și reactivă, cu ceas de comutatie: cantitate minima: 7 500,00 buc.-cantitate maxima: 15 000,00 buc.;
— Lot 3 – Contor static monofazat de energie electrică activă cu dublu sens si modem GSM: cantitate minima: 3 500,00 buc.-cantitate maxima: 7 000,00 buc.;
— Lot 4 – Contor static monofazat de energie electrică activă cu dublu sens si modem GSM: cantitate minima: 1 500,00 buc.-cantitate maxima: 3 000,00 buc.
Până la data-limita de depunere a ofertelor, pentru fiecare lot in parte/tip contor/ofertatul trebuie să prezinte câte o mostră. Mostrele trebuie să îndeplineacă aceleași cerințe ca și produsele ce urmează a fi contractate/livrate. Regimul mostrelor este următorul:
(a) Mostrele se predau, pe bază de proces-verbal de pred [...] detalii pe www.e-licitatie.ro

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Societatea de Distribuție a Energiei Electrice Transilvania Sud S.A.
Nacionalinis registracijos numeris: RO14493260
Pašto adresas: Str. Pictor Ştefan Luchian nr. 25
Vietovė: Brașov
NUTS kodas: RO122
Pašto kodas: 500193
Šalis: ROU
Asmuo ryšiams: Petru Nastasa
Pagrindinis adresas: www.sdeets.ro
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
19/08/2019 15:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

38551000 - Energijos skaitikliai

38554000 - Elektros skaitikliai

Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.