Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Wilhelmshaven: Karo laivų remonto ir priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Wilhelmshaven: Karo laivų remonto ir priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    28/01/2016
  • Galutinis terminas
    24/02/2016
  • Skirta
    24/05/2016
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Marinearsenal
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50640000 Karo laivų remonto ir priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
420,168.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
826,013.51 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
12402/0P016/GU147
Aprašymas

Planmäßige Instandsetzung der Fregatte Klasse 124 „Hamburg“ AP 8 „Bodenbeläge“.
Dieses Arbeitspaket bündelt alle Arbeiten in Bezug auf die Bodenbeläge. Die Leistungen beziehen sich auf lose und fest verlegte Bodenbeläge mit Unterböden im Schiff (2-K PUR-, Synthesekautschuk-, Fliesen- und Teppichböden).

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Marinearsenal
Pašto adresas: Kasinostraße – Tor 7
Vietovė: Wilhelmshaven
Pašto kodas: 26382
Šalis: DEU
Asmuo ryšiams: Angebotssammelstelle
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
420,168.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
826,013.51 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: German Dry Docks GmbH & Co. KG
Pašto adresas: Barkhausenstr. 60
Vietovė: Bremerhaven
Pašto kodas: 27568
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.