Publications Office of the EU
Italija-Sondrio: Socialinio darbo paslaugos, susijusios su apgyvendinimu - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Sondrio: Socialinio darbo paslaugos, susijusios su apgyvendinimu

  • Paskelbta
    25/11/2020
  • Galutinis terminas
    28/12/2020
  • Skirta
    23/02/2021
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Provincia di Sondrio
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITC44 Sondrio
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITC44 Sondrio
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85311000 Socialinio darbo paslaugos, susijusios su apgyvendinimu
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,307,041.18 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,307,041.18 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Affidamento del servizio di accoglienza integrata nell'ambito del sistema Siproimi in favore dei titolari di protezione internazionale di cui al D.M. dell'Interno del 18.11.2019 — finanziamento FNPSA dal 1.1.2021 al 31.12.2022. Il progetto Siproimi è finalizzato alla predisposizione di servizi di accoglienza integrata per favorire il perseguimento dell'autonomia individuale, supportare i percorsi di integrazione e di inclusione sociale dei soggetti accolti.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.ariaspa.it/wps/portal/Aria/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Procedura aperta svolta con modalità telematica tramite la piattaforma Sintel. Aggiudicazione secondo il criterio dell'offerta economicamente più vantaggiosa, applicando i criteri di valutazione delle offerte indicati nel disciplinare di gara.
Apskaičiuotoji vertė
1,307,041.18 EUR
Galutinė sutarties vertė
1,307,041.18 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Cooperativa Lotta contro l'emarginazione cooperativa sociale ONLUS (capogruppo) — Associazione Comunità Il Gabbiano ONLUS (mandante)
Pašto adresas: via Felice Lacerra 124
Vietovė: Sesto San Giovanni (MI)
Pašto kodas: 20099
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.