Publications Office of the EU
OPEN PROCEDURE FOR THE PROCEDURE OF THE SCHOOL REFECTION SERVICE FOR VAIKŲ MOKYKLOS, PRIMARY AND SECONDARY PIRST OF THE MUNICIPALITY OF FOSDINOVO PERIOD 2024-2026 (2024–2026 m.) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

OPEN PROCEDURE FOR THE PROCEDURE OF THE SCHOOL REFECTION SERVICE FOR VAIKŲ MOKYKLOS, PRIMARY AND SECONDARY PIRST OF THE MUNICIPALITY OF FOSDINOVO PERIOD 2024-2026 (2024–2026 m.)

  • Paskelbta
    15/05/2024
  • Galutinis terminas
    21/06/2024
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
COMUNE DI CARRARA - CENTRALE UNICA DI COMMITTENZA TRA I COMUNI DI CARRARA, AULLA E MONTIGNOSO
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
55523100 Maisto mokykloms paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
428,849.20 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

OPEN PROCEDURE FOR THE PROCEDURE OF THE SCHOOL REFECTION SERVICE FOR CHILDREN'S SCHOOLS, PRIMARY AND SECONDARY PIRST OF THE MUNICIPALITY OF FOSDINOVO PERIOD 2024-2026 WITH THE CRITERIOIOUS OF THE MO ECONOMICALLY ADVAGAGED OFER ON THE BEST QUALITY/PRICE RELATIONIP - Who 00087610457202300001 (Atvira 2024–2026 m. FOSDINOVO MOKYKLĖS ATSAKYMO PASLAUGOS VAIKŠČIŲ MOKYKLOS MOKYKLĖMS, PRIMINIO IR ANTRASIS FOSDINOVO MOKYBĖS PIRDIJIMO PROCEDŪRA)

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas:
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
428,849.20 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.