Publications Office of the EU
Prancūzija-Carros: Žaidimų aikštelės įrenginiai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Carros: Žaidimų aikštelės įrenginiai

  • Paskelbta
    26/01/2021
  • Galutinis terminas
    22/02/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/02/2021
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Ville de Carros
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
37535200 Žaidimų aikštelės įrenginiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
340,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Le présent marché a pour objet la fourniture et pose d'équipements ludiques, sportifs et la mise en œuvre de fondations, la fourniture et la pose de sols souples amortissant, de la Ville de Carros. Les équipements seront installés sur des aires spécialisées prévues à cet effet.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Mairie de Carros
Pašto adresas: 2 rue de l'Eusière, CS 70002
Vietovė: Carros Cedex
NUTS kodas: FRL03
Pašto kodas: 06512
Šalis: FRA
Asmuo ryšiams: Service de la commande publique
Pagrindinis adresas: https://www.marches-securises.fr
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-securises.fr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/02/2021 13:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.