Publications Office of the EU
Ecole Brill à Dudelange - travaux d'installation d'ascenseur - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ecole Brill à Dudelange - travaux d'installation d'ascenseur

  • Paskelbta
    17/01/2025
  • Galutinis terminas
    21/02/2025
  • Skirta
    07/04/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ville de Dudelange
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: LU000 Luxembourg
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45313100 Liftų montavimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
287,700.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2500042
Aprašymas

Fourniture, installation et mise en service d'un ascenseur dans le cadre de la mise en conformité de l'école Brill à Dudelange

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/532401?orgAcronyme=t5y
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/532401?orgAcronyme=t5y
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Prix le plus bas à 100%
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 100
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
287,700.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: BEIL s. à r. l.
Pašto adresas:
Vietovė: Wecker
Pašto kodas:
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.