Publications Office of the EU
Preliminarioji sutartis dėl valymo produktų pirkimo - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Preliminarioji sutartis dėl valymo produktų pirkimo

  • Paskelbta
    09/01/2026
  • Galutinis terminas
    10/02/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/02/2026
  • Skirta
    03/03/2026
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ULLENSVANG KOMMUNE
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: NO0A2 Vestland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39830000 Valikliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
5,000,000.00 NOK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
26/30
Aprašymas

Pirkimo tikslas – sudaryti preliminariąją sutartį dėl valymo produktų ir medžiagų Ullensvango savivaldybei. Numatoma vertė – 200 000 NOK, išskyrus 8 000 000 NOK. Išsamus pirkimo ir produktų kategorijų aprašymas pateikiamas perkančiosios organizacijos reikalavimų specifikacijose. Perkančioji organizacija ketina sudaryti preliminariąją sutartį su konkurso dalyviu dėl valymo priemonių ir kt. pirkimo, sutartis galioja nuo 2026 m. gegužės 3 d. Sutartis galios dvejus metus be galimybės ją pratęsti.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://permalink.mercell.com/269695357.aspx
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://permalink.mercell.com/269695357.aspx
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/02/2026 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Price
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 40
Kriterijus: Quality
Tipas: quality
Aprašymas: Product quality and service, follow-up and customer centre.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 30
Kriterijus: Environment
Tipas: quality
Aprašymas: Environmental labels and vehicles
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 30
Apskaičiuotoji vertė
5,000,000.00 NOK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Lyreco Norge AS (hovedenhet)
Pašto adresas:
Vietovė: Lørenskog
Pašto kodas: 1461
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.