Publications Office of the EU
Ramavtal miljökonsult - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ramavtal miljökonsult

  • Paskelbta
    15/12/2023
  • Galutinis terminas
    05/01/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    09/01/2024
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
LSR Landskrona-Svalövs Renhållnings AB
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE224 Skåne län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71313000 Aplinkosaugos projektavimo konsultacinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,000,000.00 SEK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2023-434
Aprašymas

LSR har ett stort verksamhetsområde där hantering av avfall i olika form sker. Utöver det genomför LSR en sluttäckning av en deponi inom verksamhetsområdet och i samband med sluttäckningen och i övrig verksamhet hanteras större mängder konstruktionsmassor. LSR avser att upphandla en miljökonsult för att hjälpa till i vardagliga frågor angående verksamheten, men för att ta fram underlag inför ett nytt miljötillstånd i synnerhet.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=2270&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=2270&GoTo=Tender
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
09/01/2024 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
3,000,000.00 SEK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.