Publications Office of the EU
Graikija-Giannitsa: Daugialypės terpės įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Graikija-Giannitsa: Daugialypės terpės įranga

  • Paskelbta
    26/04/2023
  • Galutinis terminas
    28/05/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    29/05/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
ΔΗΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: EL524 Πέλλα
Pirkėjo vieta
NUTS code: EL524 Πέλλα
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
32322000 Daugialypės terpės įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
709,845.52 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια και εγκατάσταση των παρακάτω λύσεων στο πλαίσιο του έργου με τίτλο «Λύσεις καινοτομίας για Αστική Ανάπλαση στην περιοχή του ευρύτερου κέντρου πόλης των Γιαννιτσών του Δήμου Πέλλας».
Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 880.208,44 € συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% (εκτιμώμενη αξία μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: 709.845,52 €, ΦΠΑ: 170.362,92 €).
Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται σε δώδεκα (12) μήνες.
Αναλυτική περιγραφή του φυσικού και οικονομικού αντικειμένου της σύμβασης δίδεται στο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Ι της διακήρυξης.
Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει της βέλτιστης σχέση ποιότητας – τιμής.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: ΔΗΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
Pašto adresas: ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ & ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Vietovė: ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
NUTS kodas: EL524
Pašto kodas: 58100
Šalis: GRC
Asmuo ryšiams: Εμμανουηλίδης Ευλάμπιος
Pagrindinis adresas: http://www.giannitsa.gr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
29/05/2023 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
709,845.52 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.