Publications Office of the EU
Čekija-Praha: Apsaugos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Praha: Apsaugos paslaugos

  • Skirta
    28/04/2020
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Česká Republika - Probační a mediační služba
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ01 Praha
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79710000 Apsaugos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,301,300.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
842,866.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
Spr 00709/2019-034
Aprašymas

Předmětem zakázky je poskytování služeb fyzické ostrahy objekty PMS.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
1,301,300.00
Galutinė sutarties vertė
842,866.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Monit plus, s.r.o.
Pašto adresas: náměstí Svobody 76/11
Vietovė: Brno
Pašto kodas: 602 00
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.