Publications Office of the EU
Ispanija-Écija: Draudimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Écija: Draudimo paslaugos

  • Paskelbta
    17/12/2020
  • Galutinis terminas
    17/01/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    26/01/2021
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Consejo de Administración de la Agencia de Régimen Especial Ciclo Integral Aguas del Retortillo
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES618 Sevilla
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES618 Sevilla
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66510000 Draudimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
914,056.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
6
Pasiūlymo referencinis numeris
PAE/013/SERV/2020
Aprašymas

Contratación de las pólizas de seguro que componen el programa global de seguros de la Agencia de Régimen Especial Ciclo Integral Aguas del Retortillo (Areciar).

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Consejo de Administración de la Agencia de Régimen Especial Ciclo Integral Aguas del Retortillo
Nacionalinis registracijos numeris: P4100067J
Pašto adresas: Avenida de la Guardia Civil, s/n
Vietovė: Écija
NUTS kodas: ES618
Pašto kodas: 41400
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Consejo de Administración de la Agencia de Régimen Especial Ciclo Integral Aguas del Retortillo
Pagrindinis adresas: http://www.epeciar.es
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
26/01/2021 17:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.