Publications Office of the EU
D-Gelsenkirchen: Įmontuojami virtuvės baldai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Gelsenkirchen: Įmontuojami virtuvės baldai

  • Paskelbta
    17/06/2011
  • Galutinis terminas
    28/07/2011
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    28/07/2011
  • Skirta
    16/12/2011
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEA32 Gelsenkirchen, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39141400 Įmontuojami virtuvės baldai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
142,800.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
96,082.98 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Vergabenummer 11-0192-00
Aprašymas

Das Hans-Sachs-Haus, das sich zwischen Vattmannstraße, Ebertstraße und Munckelstraße erstreckt, wird unter Erhalt der bestehenden Ziegelfassade und Turmfassade entkernt/abgebrochen und durch einen Neubau ersetzt.
Dieser Neubau dient als Rathaus der Stadt Gelsenkirchen mit Räumen für Verwaltung und politische Gremien und beinhaltet multifunktional nutzbare Veranstaltungsbereiche.
Der Auftrag Einrichtungen besteht im Wesentlichen aus folgenden Leistungen:
Sichtschutz und Teeküchen.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
28/07/2011 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
142,800.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
96,082.98 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Omikron Bürosysteme GmbH
Pašto adresas: Stadtrodaer Straße 6
Vietovė: Jena-Zöllnitz
Pašto kodas: 07751
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.