Publications Office of the EU
Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa

  • Paskelbta
    03/05/2024
  • Galutinis terminas
    31/05/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/06/2024
  • Skirta
    31/07/2024
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Junta de Contratación del Ministerio de la Presidencia, Justicia y Relaciones con las Cortes
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
22200000 Laikraščiai, dienraščiai, periodiniai leidiniai ir žurnalai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
529,813.17 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
0MPR20240000
Aprašymas

Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
required
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/06/2024 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Distintivo ambiental de la DGT.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 20
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Precio.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 80
Apskaičiuotoji vertė
529,813.17 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: DIRPUBLI S.L.
Pašto adresas:
Vietovė: ALCORCÓN MADRID
Pašto kodas: 28925
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.