Publications Office of the EU
Lenkija-Krokuva: Farmacijos produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Krokuva: Farmacijos produktai

  • Paskelbta
    13/09/2014
  • Galutinis terminas
    21/10/2014
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    21/10/2014
  • Skirta
    17/11/2014
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33600000 Farmacijos produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
40,800.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
7,577,667.77 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
53
Pasiūlymo referencinis numeris
268/ZP/2015
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków różnych, chemioterapia, programy lekowe;
zgodnie z ilościami oraz wymaganiami podanymi w załączniku nr 1 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia /kod CPV: 33600000-6, 33652100-6, 33652000-5/.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
21/10/2014 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.