Publications Office of the EU
Plieno tiekimas CE-2 konteinerių šarvams ir varžtams į "El Cabril" - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Plieno tiekimas CE-2 konteinerių šarvams ir varžtams į "El Cabril"

  • Paskelbta
    10/06/2025
  • Galutinis terminas
    07/07/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    09/07/2025
  • Skirta
    15/10/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Empresa Nacional de Residuos Radiactivos, S.A., S.M.E. (ENRESA)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
14622000 Plienas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
613,587.26 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
CO-CB-25-001
Aprašymas

Sutarties dalykas yra plieno ir varžtų, naudojamų betoninių konteinerių šarvų gamybai AC El Cabril, gamyba, tiekimas ir montavimas.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=52auaxY5fCyP66GS%2BONYvQ%3D%3D
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=52auaxY5fCyP66GS%2BONYvQ%3D%3D
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
09/07/2025 10:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

14622000 - Plienas

34000000 - Transporto įranga ir pagalbiniai transportavimo gaminiai

45000000 - Statybos darbai

Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Criterios técnicos objetivos.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 5
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Oferta económica.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 95
Apskaičiuotoji vertė
613,587.26 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: METALURGICA GALAICA, S.A.
Pašto adresas:
Vietovė: Narón
Pašto kodas: 15570
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.