Publications Office of the EU
E-Valencija: Spaudiniai ir susiję produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

E-Valencija: Spaudiniai ir susiję produktai

  • Paskelbta
    18/02/2011
  • Galutinis terminas
    28/03/2011
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/04/2011
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
22000000 Spaudiniai ir susiję produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,116,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
670/2010
Aprašymas

Suministro de recetas médicas para los centros de la Consellería de Sanidad (AVS) modelos P.3, P.3/1, P.3-DIN-A4, P.3/1-DIN-A4, P3 formato GAIA, P.3/1 formato GAIA y hojas COM para receta electrónica.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not defined
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/04/2011 12:30
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
4,116,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.