Publications Office of the EU
Servicio de mantenimiento de la señalización viaria - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicio de mantenimiento de la señalización viaria

  • Paskelbta
    13/05/2025
  • Galutinis terminas
    17/06/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    18/06/2025
  • Skirta
    08/09/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Presidencia de la Autoridad Portuaria de Ceuta
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES630 Ceuta
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50232200 Šviesoforų priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,160,895.73 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
18/2025
Aprašymas

De acuerdo con el Pliego de Prescripciones Técnicas

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=oB5JszBTOljN3k3tjedSGw%3D%3D
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=oB5JszBTOljN3k3tjedSGw%3D%3D
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
18/06/2025 08:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Calidad.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 30
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Precio.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 70
Apskaičiuotoji vertė
1,160,895.73 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: UTE SETYMA GRUPO SH
Pašto adresas:
Vietovė: MÁLAGA
Pašto kodas: 29006
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.