Publications Office of the EU
Gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos centro statybos įrangos tiekimas, įrengimas ir atidavimas eksploatuoti Nacionalinėje prekybos ir bankininkystės vidurinėje mokykloje (Sofija) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos centro statybos įrangos tiekimas, įrengimas ir atidavimas eksploatuoti Nacionalinėje prekybos ir bankininkystės vidurinėje mokykloje (Sofija)

  • Paskelbta
    25/06/2024
  • Galutinis terminas
    24/07/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/07/2024
  • Skirta
    16/09/2024
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
НАЦИОНАЛНА ТЪРГОВСКО-БАНКОВА ГИМНАЗИЯ-СОФИЯ
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30230000 Su kompiuteriais susijusi įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
447,193.07 BGN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
372483
Aprašymas

Šios sutarties dalykas yra: „Įrangos, skirtos STEM centro statybai Nacionalinėje prekybos ir bankininkystės vidurinėje mokykloje Sofijoje, tiekimas, įrengimas ir atidavimas eksploatuoti“. Įrangos tikslas – pastatyti STEM centrą Nacionalinėje prekybos ir bankininkystės vidurinėje mokykloje Sofijoje pagal procedūrą BG-RRP-1.015 „Mokyklos STEM aplinka“ ir įgyvendinant projektą. Sutarties tikslas buvo pasirinkti rangovą, kuris tiektų, įrengtų ir užsakytų įrangą STEM centro statybai mokyklos pastate. Šis centras, kurį mokykla planuoja statyti, apima įrangos tiekimą biurams „Gamtos mokslų“ ir „Matematikos ir informatikos“ srityse. Išsamus perkančiosios organizacijos įrangos reikalavimų ir vykdymo būdo aprašymas pateikiamas pirkimo dokumentuose ir techninėje specifikacijoje, kuri yra neatskiriama jų dalis.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://app.eop.bg/today/372483
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://app.eop.bg/today/372483
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/07/2024 13:00
BVPŽ kodas

30230000 - Su kompiuteriais susijusi įranga

45000000 - Statybos darbai

Award method
Настоящата обществена поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на следния критерий за възлагане: „най-ниска цена” (чл.70, ал.2, т.1 ЗОП).
Apskaičiuotoji vertė
447,193.07 BGN
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: БАЛИСТИК СЕЛ ЕООД
Pašto adresas:
Vietovė: гр. София
Pašto kodas: 1510
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.