Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Viersen: Vėdinimo įrengimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Viersen: Vėdinimo įrengimo darbai

  • Paskelbta
    03/05/2022
  • Galutinis terminas
    31/05/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    31/05/2022
  • Skirta
    09/08/2022
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Viersen
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEA1E Viersen
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA1E Viersen
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45331210 Vėdinimo įrengimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
0.01 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
S-VIERSEN-2022-0053
Aprašymas

.Im Rahmen der energetischen Sanierung an der Paul-Weyers-Schule, sollen das Haupt- und das Nebengebäude (OGS) mit Raumlufttechnische Anlagen ausgestattet werden.
Hauptgebäude:
Zentrale Lüftungsgeräte mit WRG: 1 Stück
Summe Luftvolumenstrom: 12.000m³/h
Kanalmassen ca.: 700 m²
Wickelfalzrohr Ø100-250 ca.: 450 m
Luftauslässe ca.: 100 Stück
Brandschutzklappen: 8 Stück
Volumenstromregler: 42 Stück
Nebengebäude:
Zentrale Lüftungsgeräte mit WRG: 1 Stück
Summe Luftvolumenstrom: 2.300m³/h
Kanalmassen ca.: 165 m²
Wickelfalzrohr Ø100-250 ca.: 80 m
Luftauslässe ca.: 24 Stück
Volumenstromregler: 8 Stück
WC-Kern Nebengebäude:
Zentrale Lüftungsgeräte mit WRG: 1 Stück
Summe Luftvolumenstrom: 600m³/h
Kanalmassen ca.: 15 m²
Wickelfalzrohr Ø100-250 ca.: 55 m
Luftauslässe ca.: 14 Stück

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Stadt Viersen
Pašto adresas: Rathausmarkt 1
Vietovė: Viersen
NUTS kodas: DEA1E
Pašto kodas: 41747
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: www.viersen.de
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/S-VIERSEN-2022-0053
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
31/05/2022 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
0.01 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Lufttechnik GmbH & Co.KG
Pašto adresas: Beckstr. 1
Vietovė: Viersen
Pašto kodas: 41749
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.