Publications Office of the EU
Virtualios aplinkos gerinimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Virtualios aplinkos gerinimas

  • Paskelbta
    13/03/2026
  • Galutinis terminas
    14/04/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/04/2026
  • Skirta
    06/05/2026
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
HRVATSKA NARODNA BANKA
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: HR050 Grad Zagreb
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,400,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,397,945.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
V-23/2026
Aprašymas

Virtualios aplinkos tobulinimas pagal Virtualios aplinkos tobulinimo techninę specifikaciją (toliau - Techninė specifikacija) ir Virtualios aplinkos gerinimo išlaidų ataskaita (toliau – išlaidos).

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://eojn.hr/tender-eo/77121
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://eojn.hr/tender-eo/77121
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/04/2026 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Cijena ponude
Apskaičiuotoji vertė
1,400,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
1,397,945.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: CompING d.o.o.
Pašto adresas:
Vietovė: Grad Zagreb
Pašto kodas: 10000
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.