Publications Office of the EU
Danija-Ølstykke: Atliekų rinkimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danija-Ølstykke: Atliekų rinkimo paslaugos

  • Paskelbta
    24/06/2022
  • Galutinis terminas
    20/07/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    20/07/2022
  • Skirta
    10/08/2022
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Egedal Kommune
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DK013 Nordsjælland
Pirkėjo vieta
NUTS code: DK013 Nordsjælland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90511000 Atliekų rinkimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
48,500,000.00 DKK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
52,000,000.00 DKK
Pasiūlymo referencinis numeris
22/7665
Aprašymas

Udbuddet er gennemført i henhold til Udbudslovens afsnit II (Lov nr. 1564 af 15/12/2015 med senere ændringer).
Egedal Kommune har udbudt hermed opgaven med indsamling og transport af de genanvendelige affaldsfraktioner, dvs.:
- Plast/Mad og Drikkevarekartoner (MDK)
- Papiraffald
- Glas
- Metal
- Pap
Kontraktstart er 1. januar 2023. Kontraktens længde er fastsat til 3 år, med mulighed for at forlænge i op til yderligere 12 måneder ved gensidig accept heraf fra begge parter.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://permalink.mercell.com/181779451.aspx
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
20/07/2022 23:59
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
48,500,000.00 DKK
Galutinė sutarties vertė
52,000,000.00 DKK
Sutarties sudarymas
Vietovė: HCS A/S Transport & Spedition
Pašto adresas: Hvissingevej 100
Vietovė: Glostrup
Pašto kodas: 2600
Šalis: DNK
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.