Publications Office of the EU
Centre de vie enfantine des Bergières - Restauravimo, vidaus remonto, energetikos ir techninio tobulinimo paslaugos // Bendrosios planavimo paslaugos (CFC 291) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Centre de vie enfantine des Bergières - Restauravimo, vidaus remonto, energetikos ir techninio tobulinimo paslaugos // Bendrosios planavimo paslaugos (CFC 291)

  • Paskelbta
    09/03/2026
  • Galutinis terminas
    27/04/2026
  • Skirta
    05/08/2026
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Commune de Lausanne – Direction du logement, de l'environnement et de l'architecture - Service d’architecture et du logement
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: CH011 Vaud
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71200000 Architektūros ir susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,492,486.10 CHF
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Šio konkurso tikslas – paskirti bendrąjį planuotoją, kuris būtų architektas / architektų grupė, taip pat jo specialistų grupę, sudarytą iš: * statybos inžinierius, * elektros inžinierius, * santechnikos inžinierius, * šildymo-vėdinimo-CR inžinierius, * techninis koordinatorius, * pastato fizikas, * priešgaisrinės saugos specialistas. Konkurso dalyvių prašoma parengti projektą pagal Užsakovo parengtą restauravimo, energetinių ir techninių sanitarinių sąlygų bei vidaus įrangos programą (pagal standartą: „Centre de vie enfantine des Bergières“ visuotinis prieinamumas, atitiktis pagal BPA ir SIA 358, priešgaisrinės apsaugos saugumas ir kt.) ir vadovauti projekto įgyvendinimui. Ši grupė galės retrospektyviai pridėti reikiamus kitų inžinierių įgūdžius. Projekto techninis požiūris turi atsižvelgti į objekto paveldą ir architektūrinę vertę. *1* balą skyrė Vo kantono Archeologijos ir paveldo direktoratas (DGIP), Paminklų ir vietovių skyrius. Šiuo metu vyksta istorinio paminklo klasifikavimo procesas. Tikimasi, kad bendras planuotojas turės didelį jautrumą ir ypatingą dėmesį intervencijų metu šiam objektui. Generalinis planuotojas taip pat turės pademonstruoti kompetenciją kultūros objektų srityje. Techniniu požiūriu taip pat turi būti atsižvelgiama į tai, kad Bergières mokyklos aikštelė veiks visą statybos aikštelės veikimo laiką, ir ypatingas dėmesys turi būti skiriamas aikštelės organizavimui.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
tdf-non-av
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Critères d’adjudication
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,492,486.10 CHF
Sutarties sudarymas
Vietovė: FR_AAPA SA
Pašto adresas:
Vietovė: Carouge GE
Pašto kodas: 1227
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.