Publications Office of the EU
Nyderlandai, Olandija-Utrechtas: Kompiuterinė įranga ir reikmenys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Nyderlandai, Olandija-Utrechtas: Kompiuterinė įranga ir reikmenys

  • Paskelbta
    02/04/2015
  • Galutinis terminas
    01/05/2015
  • Skirta
    22/06/2015
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NL Nederland
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
10.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
10.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
5078501
Aprašymas

UTP uitvraag voor 350 stuks ontwikkel en test workstations.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

30200000 - Kompiuterinė įranga ir reikmenys

33000000 - Medicinos įranga, farmacijos ir asmens higienos produktai

33100000 - Medicinos įranga

Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
10.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
10.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Scholten Awater BV
Pašto adresas: Wychenseweg 20
Vietovė: Nijmegen
Pašto kodas: 6537 TL
Šalis: NLD
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.