Publications Office of the EU
Prancūzija-Pont-à-Mousson: Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Pont-à-Mousson: Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai

  • Paskelbta
    13/04/2022
  • Galutinis terminas
    09/06/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    20/06/2022
  • Skirta
    01/07/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
EHPAD Saint François d'Assise
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39222000 Pagaminto valgio tiekimo reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
147,646.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
01-2022
Aprašymas

fourniture de denrées alimentaires et ingrédients nécessaires a la réalisation des repas et prestations d'assistance technique

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: EHPAD Saint François d'Assise
Pašto adresas: 44 rue du Cardinal Mathieu
Vietovė: Pont à Mousson
NUTS kodas: FRF31
Pašto kodas: 54700
Šalis: FRA
Pagrindinis adresas: http://mdr-st-francois-assise.e-marchespublics.com
Elektroniniu būdu naudojant:
http://mdr-st-francois-assise.e-marchespublics.com
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
20/06/2022 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
147,646.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: GVRS
Pašto adresas:
Vietovė: Le Plessis Belleville
Pašto kodas: 60330
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.