Publications Office of the EU
Ispanija-Calafell: Stalai, indaujos, rašomieji stalai ir knygų spintos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Calafell: Stalai, indaujos, rašomieji stalai ir knygų spintos

  • Paskelbta
    29/05/2018
  • Galutinis terminas
    27/06/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    05/07/2018
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ayuntamiento de Calafell
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES514 Tarragona
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES514 Tarragona
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39120000 Stalai, indaujos, rašomieji stalai ir knygų spintos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
389,932.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
17/18-CNT
Aprašymas

Aprobación expediente de contratación, Pliego de Cláusulas Económicas, Administrativas y Técnicas para adjudicar el suministro e instalación del mobiliario de la nueva Biblioteca Municipal de Calafell, por procedimiento abierto, regulación harmonizada e inicio de licitación.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Ayuntamiento de Calafell
Nacionalinis registracijos numeris: P4303700A
Pašto adresas: Avenida Catalunya, 1
Vietovė: Calafell
NUTS kodas: ES514
Pašto kodas: 43820
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Miriam Navarro
Pagrindinis adresas: http://contractaciopublica.gencat.cat
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
05/07/2018 09:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
389,932.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.