Publications Office of the EU
Investuotojų priežiūra vykdant užduotį „Mokymo įstaigų Varšuvos sostinėje energijos vartojimo efektyvumo didinimas – 3 sritis“ pagal investicijų B1.1.3. Nacionalinio ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano švietimo įstaigų termomodernizavimas Stanisław Staszic vidurinės mokyklos Nr. XIV termomodernizavimas. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Investuotojų priežiūra vykdant užduotį „Mokymo įstaigų Varšuvos sostinėje energijos vartojimo efektyvumo didinimas – 3 sritis“ pagal investicijų B1.1.3. Nacionalinio ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano švietimo įstaigų termomodernizavimas Stanisław Staszic vidurinės mokyklos Nr. XIV termomodernizavimas.

  • Paskelbta
    05/03/2026
  • Galutinis terminas
    08/04/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    08/04/2026
  • Skirta
    06/08/2026
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Dzielnica Ochota Miasto Stołeczne Warszawa
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71247000 Statybos darbų priežiūra
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
266,341.46 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
57,397.95 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
6/2026/MBG
Aprašymas

Sutarties dalykas – investuotojų priežiūra vykdant užduotį „Varšuvos sostinės švietimo įstaigų energijos vartojimo efektyvumo didinimas – 3 sritis“ pagal investicijų B1.1.3. Nacionalinio ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano švietimo įstaigų termomodernizavimas Stanisław Staszic vidurinės mokyklos Nr. XIV termomodernizavimas, kuriuo siekiama pagerinti pastato energijos vartojimo efektyvumą ir užtikrinti tinkamus mikroklimato parametrus pastato viduje, atsižvelgiant į energijos vartojimo auditą. 3.1. Sutarties dalykas nustatomas:  Sutarties objekto aprašymas, sudarantis LPZ 8 priedą,  sutarties nuostatų projektas, sudarantis LPZ 7 priedą,  projekto dokumentai, sudarantys LPZ 9 priedą.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/267284/notice/public/details
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/267284/notice/public/details
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
08/04/2026 11:15
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Kryterium - Cena oferty brutto za realizację całego zamówienia – maksymalnie 60 punktów
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 60
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Kryterium - Pełnienie więcej niż dwóch nadzorów inwestorskich przy pracach termomodernizacyjnych obiektów użyteczności publicznej branża budowlana
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 14
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Kryterium - Pełnienie więcej niż dwóch nadzorów inwestorskich przy pracach termomodernizacyjnych obiektów użyteczności publicznej branża sanitarna
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 13
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Kryterium - Pełnienie więcej niż dwóch nadzorów inwestorskich przy pracach termomodernizacyjnych obiektów użyteczności publicznej branża elektryczna
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 13
Apskaičiuotoji vertė
266,341.46 PLN
Galutinė sutarties vertė
57,397.95 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Boti C.E.L
Pašto adresas:
Vietovė: Warszawa
Pašto kodas: 03-730
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.