Publications Office of the EU
Ispanija-Barselona: Kompiuterių periferinės įrangos priežiūra - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Barselona: Kompiuterių periferinės įrangos priežiūra

  • Skirta
    09/06/2020
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ferrocarriles de la Generalidad de Cataluña
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50323100 Kompiuterių periferinės įrangos priežiūra
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
353,724.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
353,724.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
CONTR/2019/218
Aprašymas

Servicio de mantenimiento del sistema automático de detección en tiempo real de fraude en las zonas de validación en diversas estaciones.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
353,724.00
Galutinė sutarties vertė
353,724.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Awaait Artificial Intelligence, S. L.
Pašto adresas: Avenida Diagonal, 601, 8.º
Vietovė: Barcelona
Pašto kodas:
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.