Publications Office of the EU
Nyderlandai, Olandija-Schiphol: Pastatų dirbtinio ir natūralaus apšvietimo inžinerijos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nyderlandai, Olandija-Schiphol: Pastatų dirbtinio ir natūralaus apšvietimo inžinerijos paslaugos

  • Paskelbta
    08/04/2022
  • Galutinis terminas
    20/05/2022
  • Skirta
    15/07/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
GEM A4 zone west C.V.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NL329 Groot-Amsterdam
Pirkėjo vieta
NUTS code: NL Nederland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71318100 Pastatų dirbtinio ir natūralaus apšvietimo inžinerijos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
927,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Openbare Verlichting Schiphol Trade Park: Skyzone, Spark Avenue, Uitbreiding Spoor 2 en Kruising Imagination Avenue

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: GEM A4 zone west C.V.
Nacionalinis registracijos numeris: 21664410
Pašto adresas: Evert van de Beekstraat 356, The Outlook, gebouw C, tweede verdieping
Vietovė: SCHIPHOL
NUTS kodas: NL
Pašto kodas: 1118CZ
Šalis: NLD
Asmuo ryšiams: Martin de Koning
Pagrindinis adresas: http://www.schipholtradepark.nl
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/ddc7ef574989cf4fcb6e099c1ffd5230
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
927,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Heijmans Infra B.V.
Pašto adresas: Graafsebaan 67
Vietovė: ROSMALEN
Pašto kodas: 5248JT
Šalis: NLD
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.