Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Kornwestheim: Visuotinės navigacinės ir padėties nustatymo sistemos (GPS arba lygiavertės) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Kornwestheim: Visuotinės navigacinės ir padėties nustatymo sistemos (GPS arba lygiavertės)

  • Paskelbta
    25/05/2021
  • Galutinis terminas
    22/06/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/06/2021
  • Skirta
    26/10/2021
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Land Baden-Württemberg vertreten durch das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38112100 Visuotinės navigacinės ir padėties nustatymo sistemos (GPS arba lygiavertės)
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
733,950.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
LZBW-2021-02-019
Aprašymas

Rahmenvereinbarung für die Beschaffung von Submeter GPS-Geräten für das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXUEYYDYY97
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/06/2021 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
733,950.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: GEOsat GmbH
Pašto adresas: Löhberg 78
Vietovė: Mülheim an der Ruhr
Pašto kodas: 45468
Šalis: DEU

Vietovė: GEOMATIK e.K. Dipl. Ing. (FH) H. Spahl
Pašto adresas: Ludwig-Thoma- Str. 18
Vietovė: Engelsberg
Pašto kodas: 84549
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.