Publications Office of the EU
Servicios de apoyo para el control y seguimiento de proyectos Smart Cities - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicios de apoyo para el control y seguimiento de proyectos Smart Cities

  • Pranešta
    19/08/2025
  • Paskelbta
    24/10/2025
  • Galutinis terminas
    17/11/2025
  • Skirta
    31/03/2026
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Sociedad Andaluza para el Desarrollo de las Telecomunicaciones, S.A.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES618 Sevilla
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71316000 Telekomunikacijų konsultacinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
474,891.78 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
237,445.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
EXPT25-00115
Aprašymas

Servicios de apoyo para el control y seguimiento de proyectos Smart Cities

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.juntadeandalucia.es/licitacion-electronica/
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.juntadeandalucia.es/licitacion-electronica/
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Establecido en PCAP
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 1
Apskaičiuotoji vertė
474,891.78 EUR
Galutinė sutarties vertė
237,445.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: MAGTEL OPERACIONES, S.L.U
Pašto adresas:
Vietovė: Cordoba
Pašto kodas: 14014
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.