Publications Office of the EU
Kroatija-Zadaras: Elektromobiliai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kroatija-Zadaras: Elektromobiliai

  • Paskelbta
    08/04/2022
  • Galutinis terminas
    28/04/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    28/04/2022
  • Skirta
    24/06/2022
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Zračna luka Zadar d.o.o.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: HR033 Zadarska županija
Pirkėjo vieta
NUTS code: HR033 Zadarska županija
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34144900 Elektromobiliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,500,000.00 HRK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
474,523.58 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
6/22 V.V.
Aprašymas

Autobus za prijevoz putnika na električni pogon

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
28/04/2022 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
3,500,000.00 HRK
Galutinė sutarties vertė
474,523.58 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: MALLAGHAN ENGINEERING LIMITED
Pašto adresas: 69 Coalisland Road Dungannon County Tyrone N.Ireland
Vietovė: Dungannon
Pašto kodas: BT71 6LA
Šalis: GBR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.