Publications Office of the EU
Traslado, carga y descarga, montaje y desmontaje de escenarios en el Ayuntamiento de Fuenlabrada - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Traslado, carga y descarga, montaje y desmontaje de escenarios en el Ayuntamiento de Fuenlabrada

  • Paskelbta
    01/12/2023
  • Galutinis terminas
    19/12/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    28/12/2023
  • Skirta
    04/04/2024
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Fuenlabrada
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
98390000 Kitos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
389,121.37 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2023/SVA/001500
Aprašymas

El objeto de este contrato es la prestación del servicio de "TRASLADO, CARGO Y DESCARGA, MONTAJE Y DESMONTAJE DE ESCENARIOS" al Excmo. Ayuntamiento de Fuenlabrada, en lo sucesivo "Ayuntamiento (Ayto.)", con arreglo a las condiciones que en este Pliego se especifican. Dicha prestación tiene como fin primordial el transporte, montaje, desmontaje, carga y descarga, guarda y custodia de todo tipo de escenarios (propios o cedidos), así como de aquellos elementos que garanticen la protección de la superficie sobre la que se sustenten. Por otra parte, se proyecta alcanzar un contrato administrativo al objeto de satisfacer las necesidades antes señaladas, que resulta idóneo en cuanto a su objeto y contenido, tanto en cuanto por su naturaleza y tipología contractual, plazo y precio. El contrato abarca la totalidad del objeto preciso para cubrir las necesidades anteriormente mencionadas, sin que se haya fraccionado irregularmente. El Ayuntamiento de Fuenlabrada, en el marco de la Ley 7/1985 de 2 de abril, Reguladora de las Bases de Régimen Local, tiene atribuidas competencias en materia de mantenimiento y conservación de las instalaciones objeto del contrato por encontrarse en inmuebles de propiedad municipal, y por tanto, ser una competencia propia.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
required
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
28/12/2023 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Criterios cualitativos.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 40
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Oferta económica. .
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 60
Apskaičiuotoji vertė
389,121.37 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: SERVICIOS INTEGRALES JESUS Y OSCAR SL
Pašto adresas:
Vietovė: Fuenlabrada
Pašto kodas: 28946
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.