Publications Office of the EU
Gyvenamojo pastato Heinrich-von-Stephan-Straße 59 a – 61 b, Stralsunde renovacijos planavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Gyvenamojo pastato Heinrich-von-Stephan-Straße 59 a – 61 b, Stralsunde renovacijos planavimo paslaugos

  • Paskelbta
    18/04/2024
  • Galutinis terminas
    28/05/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    28/05/2024
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stralsunder Wohnungsbaugesellschaft mbH (SWG)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE80L Vorpommern-Rügen
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71500000 Su statyba susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
710,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Planuojamos priemonės apima daugiabučio namo pertvarkymą iš 42 į 37 gyvenamuosius vienetus ir 4 vidinių liftų su 6 sustojimais įrengimą – pilną pastato šerdį, įskaitant techninę įrangą iki pagrindinių linijų, – balkono durų pjovimą ir išplėtimą, – išdėstymo pakeitimus, – 4 vidaus liftų statybą mūriniu būdu, – durų ir langų angų sureguliavimą, – WDVS įrengimas, – izoliacijos atnaujinimas lašinių grindyse, rūsio lubų izoliacijos įrengimas, – balkonų parapetų atnaujinimas, įskaitant betoninių atramų pjovimą, – cemento klojimas, – HLS atnaujinimas, elektros ir daugialypės terpės įrengimas, – grindų lygio dušų be lubų angų įrengimas, – visų langų ir durų elementų atnaujinimas pagal EneV, – gatvės pusėje esančių lauko patalpų su rampa pertvarkymu, kad būtų galima patekti be kliūčių, – vidaus kiemo pusėje esančių lauko patalpų su dviračių pastogėmis, skalbimo patalpomis ir apgyvendinimo patalpomis pertvarkymas.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.subreport.de/E89539848
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://www.subreport.de/E89539848
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
28/05/2024 10:00
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Honorarangebot Anlage 10a
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
710,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.