Publications Office of the EU
Lietuva-Vilnius: Reklamos kampanijų paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lietuva-Vilnius: Reklamos kampanijų paslaugos

  • Paskelbta
    15/12/2017
  • Galutinis terminas
    19/01/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    19/01/2018
  • Skirta
    13/09/2018
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Uždaroji akcinė bendrovė VAATC
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: LT Lietuva
Pirkėjo vieta
NUTS code: LT Lietuva
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79341400 Reklamos kampanijų paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
340,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
103,500.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
5
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Perkamos visuomenės informavimo (atliekų mažinimo, perdirbimo, rūšiavimo ir tvarkymo klausimais) priemonių organizavimo ir vykdymo paslaugos Vilniaus regione, kuris apima Vilniaus miesto, Elektrėnų, Vilniaus, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų, Ukmergės rajonų savivaldybes, atsižvelgiant į bendrą Vilniaus regiono ir į atskirų Vilniaus regiono savivaldybių specifiką.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Uždaroji akcinė bendrovė VAATC
Nacionalinis registracijos numeris: 181705485
Pašto adresas: Lvovo g. 89-75
Vietovė: Vilnius
NUTS kodas: LT
Pašto kodas: 08104
Šalis: LTU
Asmuo ryšiams: Virginija Barnatavičiutė
Pagrindinis adresas: http://www.vaatc.lt
Elektroniniu būdu naudojant:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=374312&B=PPO
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
19/01/2018 13:45
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.