Publications Office of the EU
St. Brigids B.N.S. Killester New Special Education Needs Unit Works Rangovas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

St. Brigids B.N.S. Killester New Special Education Needs Unit Works Rangovas

  • Paskelbta
    22/06/2026
  • Galutinis terminas
    22/07/2026
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
CWPA Planning and Architecture
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: IE061 Dublin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,920,900.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Vieno aukšto pratęsimo su 2no. mono šlaitiniais stogais su aukšto lygio įstiklinimu statyba, esanti į rytus nuo esamos mokyklos, skirta naudoti kaip specialiųjų ugdymosi poreikių skyrius ir susiję automobilių stovėjimo aikštelės ir aikštelės darbai

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=8451592
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=8451592
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
1,920,900.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.