Publications Office of the EU
Rottenburg, Ersatzneubau Polizeirevier 3027/1 Schreiner Türen - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rottenburg, Ersatzneubau Polizeirevier 3027/1 Schreiner Türen

  • Paskelbta
    16/06/2026
  • Galutinis terminas
    14/07/2026
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Vermögen und Bau Baden-Württemberg, Amt Tübingen
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE142 Tübingen, Landkreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45421000 Stalių darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
272,040.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
26-86213
Aprašymas

3027/1 Schreiner Türen

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://vergabe.landbw.de/
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://vergabe.landbw.de/
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Award method
Preis
Apskaičiuotoji vertė
272,040.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.