Publications Office of the EU
Prancūzija-Tulonas: Kabeliai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Tulonas: Kabeliai

  • Paskelbta
    30/04/2015
  • Galutinis terminas
    07/07/2015
  • Skirta
    25/03/2016
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Mindef/EMA/Dcsca/Cescof/antenne navale
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
44321000 Kabeliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
SECNAUT 15 033 - CANDIDATURE
Aprašymas

Ce marché a pour objet la confection de câbles et élingues acier au profit du Ministère de la défense.
Le présent projet de marché est soumis à la procédure de l'appel d'offres restreint conformément aux dispositions des articles 201-i 2°, 33 et 238 à 242 du code des marchés publics.
En application de l'article 251 du code des marchés publics, il s'agit d'un marché à bons de commande.
En application de l'article 247 du code des marchés publics, le marché, pouvant présenter des aléas techniques importants, comportera une part provisionnelle de prestations.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Mindef/EMA/DCSCA/Cescof/antenne navale du Cescof
Pašto adresas: BCRM de Toulon, antenne navale du Cescof (Cescof/an) — BP 72 — marchés publics
Vietovė: Toulon Cedex 9
Pašto kodas: 83800
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
2,000,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Berra Marine Service
Pašto adresas: 8 rue du Colonel Berthaud
Vietovė: Brest
Pašto kodas: 29200
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.