Publications Office of the EU
Italija-Leghornas: Draudimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Leghornas: Draudimo paslaugos

  • Paskelbta
    07/05/2014
  • Galutinis terminas
    18/06/2014
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    19/06/2014
  • Skirta
    16/07/2014
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Comune di Livorno
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITI16 Livorno
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66510000 Draudimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
352,995.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
352,995.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Codice CIG 5732525547
Aprašymas

il servizi di brokeraggio riguarda la consulenza nel settore assicurativo, relativamente alla stipula di nuove polizze e alla gestione di quelle in corso, compreso la gestione dei sinistri rientranti sotto la franchigia.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
19/06/2014 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
352,995.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
352,995.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: AON SpA
Pašto adresas: Via Andrea Ponti 8/10
Vietovė: Milano
Pašto kodas:
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.