Publications Office of the EU
Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Widnes: Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Widnes: Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos

  • Skirta
    12/05/2020
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Halton Borough Council
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKD71 East Merseyside
Pirkėjo vieta
NUTS code: UKD71 East Merseyside
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85000000 Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,248,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,248,000.00 GBP
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Provision of residential care service at Lilycross Care Home. The care provision is required urgently due to the public health risk associated with the Covid-19 pandemic. In accordance with regulation 32(2)(c) of the Public Procurement Regulations as highlighted in Procurement Policy Note (PPN) 01/20 — Responding to Covid-19, a direct award is permitted due to reasons of extreme urgency.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

85000000 - Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos

66512000 - Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimo paslaugos

66500000 - Draudimo ir pensijų paslaugos

66000000 - Finansinės ir draudimo paslaugos

85300000 - Socialinio darbo ir kitos susijusios paslaugos

66510000 - Draudimo paslaugos

85310000 - Socialinio darbo paslaugos

85100000 - Sveikatos priežiūros paslaugos

85140000 - Įvairios sveikatos priežiūros paslaugos

Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
1,248,000.00
Galutinė sutarties vertė
1,248,000.00 GBP
Sutarties sudarymas
Vietovė: Catalyst Choices CIC
Pašto adresas: The Brewhouse, Greenalls Avenue
Vietovė: Warrington
Pašto kodas: WA4 6HL
Šalis: GBR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.