Publications Office of the EU
Slovakija-Bratislava: Universalios transporto priemonės - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakija-Bratislava: Universalios transporto priemonės

  • Paskelbta
    04/08/2023
  • Galutinis terminas
    13/09/2023
  • Skirta
    08/12/2023
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34144700 Universalios transporto priemonės
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
53,109.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
VOB/230/2023-M_ORVO
Aprašymas

Predmetom zákazky je nákup a dodanie nového (nepoužitého) úžitkového motorového vozidla v počte jeden (1) kus pre potreby Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky (ďalej aj "MPSVR SR" alebo "verejný
obstarávateľ") a poskytovanie záruky na uvedené vozidlo podľa technickej špecifikácie. Bližšia technická špecifikácia
predmetu zákazky je uvedená v Prílohe č. 1 Kúpnej zmluvy, ktorá je Prílohou č. 2 súťažných podkladov.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://evo.isepvo.sk/evoportal/vyhladavanie-zakaziek/detail/476233
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
53,109.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: AUTOPOLIS, a.s.
Pašto adresas:
Vietovė: Bratislava - mestská časť Petržalka
Pašto kodas: 85104
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.