Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Pegnitz: Biurų, mokyklų ir biuro įrangos valymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Pegnitz: Biurų, mokyklų ir biuro įrangos valymo paslaugos

  • Paskelbta
    21/03/2023
  • Galutinis terminas
    04/05/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/05/2023
  • Skirta
    07/08/2023
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Freistaat Bayern vertreten durch das Gymnasium Pegnitz
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE246 Bayreuth, Landkreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE246 Bayreuth, Landkreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90919000 Biurų, mokyklų ir biuro įrangos valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
839,283.19 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
892,356.74 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
LAS-2.3-0212-5/2
Aprašymas

Unterhalts-, Grund- und Glasreinigung für das Gymnasium Pegnitz

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.evergabe.bayern.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/3fd08cc7-28c4-47bd-abed-f97ca2af517a
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/05/2023 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.