Publications Office of the EU
PL-Łomża: Draudimo nuo gaisro paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Łomża: Draudimo nuo gaisro paslaugos

  • Paskelbta
    01/04/2011
  • Galutinis terminas
    10/05/2011
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/05/2011
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL842 Łomżyński
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66515100 Draudimo nuo gaisro paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
ZP.2710.1.2011
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie majątku i innych interesów Miasta Łomża wraz z jednostkami organizacyjnymi. Przedmiot zamówienia podlega podziałowi na n/w części:
1. Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Miasta Łomża wraz z jednostkami organizacyjnymi;
2. Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych posiadanych przez Miasto Łomża;
3. Ubezpieczenie jachtów i łodzi jednostek organizacyjnych Miasta Łomża wraz z wyposażeniem i osprzętem.
Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załącznikach do SIWZ.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/05/2011 11:15
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.